Pre lepší výkon tohto webu používame súbory cookie. Využitím týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookies. Ďalšie informácie.

Značka Dermacol

Dermacol – všetko okolo krásy

Pôvodná a stále česká kozmetika Dermacol má svoj počiatok vo Filmstudiu Barrandov v Prahe na začiatku 60. rokov. Veľmi skoro sa spojili odborníci z filmových štúdií s dermatológmi z Ústavu lékařské kosmetiky v Prahe. Od začiatku to bola veľmi úspešná spolupráca medzi špecialistami v kozmetike postavenej na lekárskych princípoch a expertmi na filmový make-up. V tom čase bol uvedený krycí make-up Dermacol - jeden z prvých v Európe a na svete vôbec. Licenciu na neho sa podarilo v roku 1969 predať až do Hollywoodu. Môžeme sa teda pochváliť tým, že krása mnohých filmových hviezd má svoj pôvod v kozmetike Dermacol z Prahy. Aj dnes si Dermacol udržuje svoju dynamiku. Okrem európskych štátov sa ním môžete stretnúť aj v USA, Kanade, Austrálii a mnohých krajinách Stredného a Blízkeho Východu.

Popri významných úspechoch v zahraničí zostáva Dermacol v Čechách i na Slovensku synonymom pre make-up. Každý štvrtý make-up predaný v ČR je práve od značky Dermacol. Každý piaty prípravok zo spevňujúcej starostlivosti o telo je tiež Dermacol. Dermacol poskytuje dôkladnú starostlivosť pre všetky typy pleti a jej problémy. Nezáleží, či máte pleť mladú alebo zrelú, normálnu či suchú, mastnú alebo problematickú. Pomáhame všetkým našim spotrebiteľkám, aby sa cítili a vyzerali lepšie.

Filozofia značky Dermacol

  • Výrobky Dermacol spĺňajú prísne nároky na kvalitu spojenú s najnovšími poznatkami výskumu v kozmetológii.
  • Klinické testy výrobkov Dermacol prebiehajú pod prísnou kontrolou Státního zdravotního ústavu v Prahe v súlade s legislatívnymi štandardmi Európskej únie.
  • Výrobky Dermacol sa vyrábajú v súlade s požiadavkami GMP (Good manufacturing practise) a normou ISO 9001:2000
  • Väčšina pleťových, telových, ale aj dekoratívnych výrobkov Dermacol je hypoalergénna.
  • Výrobky Dermacol obsahujú účinné látky, špeciálne vyvinuté ako v Čechách, tak vo Francúzsku, Taliansku, Španielsku, Nemecku či Japonsku.
  • Finálne výrobky Dermacol nie sú testované na zvieratách.

Distribúcia značky

  • Výrobky Dermacol sa predávajú v drogériách, hypermarketoch aj supermarketoch, ale tiež v lekárňach či kozmetických salónoch.
  • Všetok tovar si môžete zakúpiť aj online či priamo od výrobcu.