Výhody Klubu Krásy

Čo je Klub Krásy? Je to spoločenstvo milovníkov značky Dermacol, ktorým poskytujeme za ich vernosť nadštandardné benefity a výhodné ceny.

Kredit 4 € k registrácii na DC predajniach

  • Novoregistrovaní zákazníci od nás získajú 4 € na svoj nákup.
  • Bonus môžete uplatniť len v predajniach Dermacol.

Klubové ceny

  • Pre členky a členov Klubu Krásy Dermacol máme každý mesiac na výber výrobky za klubové ceny, ktoré sú až o 20 % výhodnejšie.
  • Tento benefit, o ktorom sa môžete dozvedieť viac v podrobných pravidlách, na vás čaká v e-shope aj predajniach Dermacol.

Bonus za objednávku

  • Za objednávku v e-shope nad 27 € Vám na Dermacol účet pripíšeme bonus 4 €.
  • Bonus môžete využiť v e-shope.

Ako na to, sa dozviete v podrobných pravidlách.

Darček k narodeninám

V prípade, že máte na Vašom Dermacol účte uvedený dátum narodenia, dostanete od nás darček k nákupu, ktorý vykonáte počas mesiaca, kedy máte narodeniny. Túto odmenu si môžete vyzdvihnúť v predajniach Dermacol aj v e-shope. Viac sa dozviete v podrobných pravidlách.

Zľavový kód

Mimoriadne od nás môžete získať zľavový/darčekový kód. Venujte pozornosť informácii, kde je možné kód uplatniť.

Akciová ponuka

Neustále máme pre vás pripravené zaujímavé akciové ponuky. Ich aktuálny prehľad nájdete na stránke AKCIE.

Kráľovstvo krásy Dermacol

Staňte sa členkou / členom Klubu Krásy a ušetrite až 20 %

Vstúpte do klubu krásy

Podrobné pravidlá

Klubové ceny

Klubové ceny platia pre registrovaných zákazníkov e-shopu aj predajní Dermacol. Výrobky s klubovými cenami sa v e-shope zobrazujú iba po prihlásení.Nižšia cena sa vzťahuje na výrobky, pri ktorých je uvedená. Ak po prihlásení nemá produkt uvedenú nižšiu cenu, zvýhodnenie sa naň už nevzťahuje.

Bonus za objednávku

Za každú jednotlivú objednávku v e-shope nad 27 € Vám na Dermacol účet pripíšeme bonus 4 € (hodnota nákupu = cena po uplatnení všetkých zliav a bonusov, bez započítania ceny za dopravu a ceny za platbu).

Bonus môžete využiť v e-shope. Bonus nie je možné využiť po častiach. Bonus ani jeho časť nie je možné vymeniť za peniaze.

Platnosť bonusu je 180 dní od jeho aktivácie. Poukážka je aktivovaná vo chvíli, kedy obdržíme potvrdenie, že ste zásielku prevzali. Ak je objednávka zrušená (nevyzdvihnete ju, nezaplatíte alebo neprevezmete od dopravcu), bonus prepadne bez náhrady.

Dostupné bonusové poukážky Vám budú ponúknuté automaticky v košíku Vášho nákupu. Pri úhrade jednej objednávky je možné využiť iba jednu bonusovú poukážku. Prehľad Vašich bonusov si môžete zobraziť vo svojom Dermacol účte, záložka Bonusy.

Darček k narodeninám

Ak máte vo svojom účte Dermacol (v sekcii Registračné údaje) uvedený dátum narodenia, dostanete počas tohto mesiaca od nás darček k nákupu. Ak doplníte dátum až počas mesiaca, kedy máte narodeniny, darček pre vás bude k dispozícii nasledujúci deň po tom, kedy ste dátum narodenia doplnili do svojho účtu.

V e-shope sa stačí prihlásiť k Vášmu účtu, v predajni nahlásiť Vaše meno.

Aktuálny darček: 20% zľava na Dermacol výrobky, nezľavnené inými zľavami

*Výhody Klubu Krásy platí do odvolania.

Vstúpte do klubu krásy