O značke Dermacol

Česká značka Dermacol už viac ako polstoročie zdokonaľuje pleť a stará sa o krásu žien. Jeden
z prvých krycích make-upov na svete vznikol v českom laboratóriu Dermacol. Už v šesťdesiatych rokoch
ho používali hollywoodske hviezdy a Dermacol je aj po päťdesiatich rokoch synonymom
pre dokonalý make-up nielen v Českej a Slovenskej republike, ale aj na celom svete.

Timeline

Naša filozofia

Prísne nároky na kvalitu

Dermacol je certifikovaný výrobca kozmetiky. Naše výrobky spĺňajú prísne nároky na kvalitu spojenú s najnovšími poznatkami výskumu v kozmetológii.

Klinické testy

Účinnosť kozmetiky testujeme na ľuďoch. Preto môžeme s určitosťou povedať, že krémy proti vráskam naozaj fungujú a že spevňujúce krémy naozaj spevňujú. Klinické testy výrobkov Dermacol prebiehajú pod prísnou kontrolou Štátneho zdravotného ústavu v Prahe v súlade s legislatívnymi normami Európskej únie.

Good manufactur. practise

Výrobky Dermacol sú vyrábané v súlade s požiadavkami GMP (Good manufacturing practise) a normou ISO 9001: 2000 pre správnu výrobu kozmetiky a kozmetických produktov.

Hypoalergénne výrobky

Naše výrobky testované na hypoalergenitu minimalizujú riziko alergických reakcií a nežiaducich účinkov.

Účinné látky

Výrobky Dermacol obsahujú inovatívne účinné kozmetické zložky a extrakty prírodného pôvodu. Nasledujeme trend využitia zdrojov prírodnej krásy a v našich produktoch nájdete aktívne látky extrahovVýrobky Dermacol obsahujú inovatívne účinné kozmetické zložky a extrakty prírodného pôvodu. Nasledujeme trend využitia zdrojov prírodnej krásy a v našich produktoch nájdete aktívne látky extrahované z chalúh, morských rias, brečtanu, nevädze, mangoldu, gaštanu, plamatky kapustovej a mnohých ďalších.ané z chalúh, morských rias, brečtanu, nevädze, mangoldu, gaštanu, plamatky kapustovej a mnohých ďalších.

Žiadne testy na zvieratách

Dermacol v súlade s legislatívou EÚ netestuje svoje výrobky na zvieratách. Testovanie kozmetických výrobkov na zvieratách je v EÚ zakázané už od roku 2004.

Naša Dermacol mapa

Buďte v obraze

Nechajte si posielať informácie o novinkách, zľavách a akciách
alebo o aktuálnom dianí v Kráľovstve krásy Dermacol