Dermacol partnerom

Nadačný fond Zdeňky Žádníkovej


Nadačný fond

Nadačný fond Zdeňky Žádníkovej už desať rokov realizuje projekt Pre detský úsmev v nemocničných zariadeniach a stará sa o skrášlenie sterilných priestorov detských oddelení a čakární. Pretože práve detský úsmev je prvým krokom k víťazstvu nad chorobou. Zakúpením výrobkov v predajniach Dermacol či v našom e-shope spolu s nami pomáhate aj vy.

Viac informácií nájdete na www.nfzz.cz

Národné divadlo, Praha

Národné divadlo

Národné divadlo je poprednou scénou Českej republiky. Je jedným zo symbolov národnej identity a je nositeľom národného kultúrneho dedičstva. A pretože základom divadla je make-up a základom make-upu je Dermacol, sme to práve my, kto stojí po boku najvýznamnejších českých umelcov. Prvý make-up v prvom divadle Českej republiky, kde sme v roku 2016 s úctou oslávili naše zlaté 50. výročie.

Viac nájdete na: www.narodni-divadlo.cz

Hudobné divadlo Karlín, Praha

Hudobné divadlo

Už viac ako osem rokov sme partnerom divadla a poskytujeme kozmetické zázemie pre tanečníkov, hercov i spevákov. Hudobné divadlo Karlín bolo pôvodne priestorom pre cirkus, varieté a kabaret. V čase nemeckej okupácie v ňom účinkoval súbor Národného divadla a spájajú sa s ním mená klasikov Voskovca a Wericha. Dnes našu kozmetiku používajú vo svojej šatni všetky tváre HDK.

Viac nájdete na: www.hdk.cz

Divadlo Nová scéna, Bratislava

Divadlo Nová scéna

Dermacol je od roku 2017 partnerom divadla Nová scéna, ktoré sa v súčasnosti profiluje najmä ako muzikálové divadlo, no vo svojom repertoári ponúka aj činoherné tituly a predstavenia pre deti. Legendárny Make-up Cover, ako aj ďalšie obľúbené produkty dekoratívnej a pleťovej kozmetiky Dermacol, sa tak starajú aj o krásu obľúbených slovenských hercov a herečiek.